Zeljko Obradovic: Keşke Böyle Olmasaydı

by

Obradovic, taraftarsız oynanan maçların hiç zevkli olmadığını belirtirken, Karşıyaka taraftarı karşısında mücadele etmenin çok daha iyi olduğunu söyledi.

Seyircisiz oynanan karşılaşmanın her iki takımı da etkilediğini belirten Obradovic, “Bu duruma rağmen ilginç bir maç olduğunu düşünüyorum. Bugünkü kadromuzdan dolayı biraz farklı oynamak zorunda kaldık. Maçın normal süresinin son 2 dakikası dışında iyi bir basketbol oynadık, özellikle son bölümde yeterince sabırlı değildik. Uzatma bölümünde topu paylaşma anlamında sabırlı oynadık ve uzatma bölümünde gerçekten güzel bir basketbol ortaya koyduk. Maçın sonuna kadar mücadele eden bir takımla oynadık, oyuncularımı kutluyorum.” dedi.

 

Zeljko Obradovic: Keşke Böyle Olmasaydı

Ayrıca Göz Atabilirsiniz

Haberler

9 Mart “World Obra Day”

Geçen sene başlattığımız “World Obra Day” etkinliği için bu sene salonun daha organize olması bekleniyor. Doğum günü olan 9 Mart tarihinde geçen sene hazırlamış olduğumuz bir pankartla mutlu ettiğimiz Fenerbahçe Klüp Tarihinin en önemli spor…

Haberler

Bogdan’ın Blog’undan..

Euroleague’in blog sayfasının bu haftaki konuğu Fenerbahçe’nin yıldız oyuncusu Bogdan Bogdanovic oldu. Takımından, kendisinden, Spanoulis’den bahseden Bogdanovic’in yazdığı blogdan bazı satır başlıkları şöyle:

Geçen haftaki Olympiacos galibiyetiyle bloguna başlayan Bogdan, maça iyi başlamamalarına rağmen iyi…

Yorum Yap

Your email address will not be published.