Kızılyıldız-GSO:77-58 .. GS’ı Top Kayıpları Yaktı

by

Sırbistan deplasmanında prestij maçına çıkan GSO, ikinci çeyrekteki 28-12 skor ile teslim olduğu maçta 23 top kaybı yaparak rakibin işini kolaylaştırdı. Bu 23 top kaybının 15’ini çalan Kızılyıldız 13.galibiyetini alarak play off yarışında bir adım daha atmış oldu.

Rakibinden 15 top daha az kullanan GSO da top kayıpları haricinde ribaundlarda da üstünlüğü rakibine kaptırdı. %44,4 ile üçlük atmalarına rağmen maçı 19 sayı ile kaybettiler.

Kızılyıldızda Branko Lazic’in 5/5 üçlük atıp 17 sayı ile kariyer rekoru kırdığı gecede , Kuzmic 16 sayı 8 ribaund 3 asist eski Galatasaraylı Deon Thompson’da 10 sayı 6 ribaund ile galibiyette pay sahibi oldular. GSO’da ise öne çıkan hiç bir oyuncu olmazken attıkları 58 sayı ile bu sezon Panathinaikos maçı ile birlikte en az sayı attıkları ikinci maçı oynadılar.

MAÇIN İSTATİSTİKLERİ

Ayrıca Göz Atabilirsiniz

Haberler

9 Mart “World Obra Day”

Geçen sene başlattığımız “World Obra Day” etkinliği için bu sene salonun daha organize olması bekleniyor. Doğum günü olan 9 Mart tarihinde geçen sene hazırlamış olduğumuz bir pankartla mutlu ettiğimiz Fenerbahçe Klüp Tarihinin en önemli spor…

Haberler

Zeljko Obradovic: Keşke Böyle Olmasaydı

Obradovic, taraftarsız oynanan maçların hiç zevkli olmadığını belirtirken, Karşıyaka taraftarı karşısında mücadele etmenin çok daha iyi olduğunu söyledi.

Seyircisiz oynanan karşılaşmanın her iki takımı da etkilediğini belirten Obradovic, “Bu duruma rağmen ilginç bir maç olduğunu…

Yorum Yap

Your email address will not be published.