İz Bırakanlar

by

Avrupa Basketbolunda İz Bırakanlar

Basketbol Keyfi yazarları olarak Euroleague Final Four haftasına kadar sürecek bir yazı dizisi hazırlamak istedik. Her hafta Çarşamba günü, o haftanın ” iz bırakanı ” yazısı yayınlanacak ve böyle böyle yirmi hafta sonunda F4 öncesi tüm yazılar tamamlanmış olacak. Programı tutturabilmek için bu hafta hem Pazar hem Çarşamba   yazı olacak sonraki haftadan itibaren haftalık periyoda dönülecek.

Öncelikle sınırı Avrupa Basketbolu olarak koymuştuk sonra her yazar kendi iz bırakan oyuncusunu yazsın istedik. Toplamda yirmi yazı olacak bu dizide, beş yazarımızın her biri kendileri için Avrupa Basketboluna iz bırakan dört oyuncu seçtiler ve onları yazacaklar. Seçilen oyuncuların bazıları sizler için efsane olmayabilir ya da “o varken bu efsane mi olur” tadında serzenişleriniz olabilir. Dediğimiz gibi yazarlarımız tamamen kendi gözlerinde efsane olan, iz bırakan isimleri yazıyorlar ve zaten yazıların içinde de bunları okuyacaksınız. Bu yazı dizisini hazırlamak için yazarlarımız çok hevesliler umarız sizler de aynı hevesle okuyup anılarınızı tazeler veya bazı oyuncuları tanıma fırsatı yakalarsınız.

basketbolkeyfi.com

Ayrıca Göz Atabilirsiniz

article-image
İz Bırakanlar

İz Bırakanlar 13 – Nikos Galis

“The Greek God Of Basketball”

Rodos’tan Yeni Dünya’ya bir amaç uğruna gitmiş fakir bir ailenin çocuğu olarak 23 Temmuz 1957’de ABD’nin New Jersey eyaletinde dünyaya geldiği vakit herhalde kimse onun bütün bir ülkenin en büyük…

Yorum Yap

Your email address will not be published.